היתרון במנהל השקעות פרטי

כול תחום דורש התמחות וכשמדובר בניהול סכום כסף, שנחסך לאורך שנים, על אחת כמה וכמה.

בעוד שהלקוחות עוסקים בתחומי עיסוק אחרים שדורשים מהם זמן רב, מנהל תיקי השקעות עוסק בניהול תיקי ההשקעות – כמקצוע במהלך כל יום העבודה.

ניהול תיק השקעות מתבצע, בחשבון הבנק של הלקוח, באמצעות קניה ומכירה של ניירות ערך בהתאם למדיניות השקעות שנקבעת מראש עם הלקוח והתאמתו למצבי השוק המשתנים.

בפיטנגו, ניהול תיקי ההשקעות מתבצע, תוך שילוב התמחויות של מומחה להשקעה במניות ושל מומחה להשקעה באיגרות חוב.

מנהלי ההשקעות נותנים תשומת לב מרבית, פוקדים את תיקי ההשקעות יום יום ופועלים, כול אחד בתחומו, לפי הצורך, להתאמת מבנה תיק ההשקעות של הלקוחות למצבי השוק המשתנים. ניהול התיקים נעשה תוך גמישות מלאה, קבלת החלטות וביצוע מיידים.

מנהלי ההשקעות הם שניים מבעלי החברה, בעלי ותק רב בשוק ההון, אשר בזכות ניסיונם הרב כמנהלי השקעות והמוטיבציה הגבוהה שלהם, מגיעים להישגים טובים בניהול ההשקעות הפיננסיות – לשביעות רצון הלקוחות.

לעומת זאת, ייעוץ השקעות באמצעות הבנקים מוגבל בהתאמתו למצבי שוק משתנים:
1. בגלל התדירות הנמוכה שיועץ ההשקעות בבנק יכול לפקוד כל חשבון ניירות ערך (בהרבה מקרים היועץ בוחן את תיק ניירות הערך רק שהלקוח מבקש).
2. האישור שצריך לקבל מראש מהלקוח לפני ביצוע כול פעולה בחשבון.

לסיכום: לקוחות, ללא ידע בשוק ההון או ללא זמן להקדיש לכך, ימצאו כי מנהל תיקי ההשקעות הפועל במסגרת של חברת ניהול תיקי השקעות, הוא הכתובת הנכונה והמתאימה ביותר כדי להבטיח ניהול דינאמי של כספם, המתבסס על מקצועיות ברמה גבוהה, ידע וכמובן גם ניסיון!

מנהל השקעות פרטי

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

מאמרים אחרונים

יועץ בבית השקעות

סקירת שוק אפריל 2023

להלן כמה מילים ומחשבות עדכניות על המצב בשווקים ובכלל. אנו ערים למצב הפוליטי שקיים במדינה בחודשים האחרונים ולדאגה בגללו. בבואנו לבחון את הרבעון שחלף, אנו

קרא עוד
השקעה באופן עצמאי או דרך בית השקעות

סקירת שוק פברואר 2023

בחודשים האחרונים אנו חווים כמה תהליכים שקורים בו זמנית, ומשפיעים רבות על השווקים הפיננסיים. ראשית, תהליך האינפלציה העולמי שהחל בשנת 2022, וממשיך איתנו עד היום,

קרא עוד
איגרות חוב קונצרניות

סקירת שוק ספטמבר 2022

בחודשים האחרונים אנו רואים תופעה שכמעט נשכחה מאיתנו זה שנים. אינפלציה! מאז המשבר של שנת 2008, העולם נע סביב אינפלציה אפסית. מצב זה אפשר לבנקים

קרא עוד