היתרון במנהל השקעות פרטי

כול תחום דורש התמחות וכשמדובר בניהול סכום כסף, שנחסך לאורך שנים, על אחת כמה וכמה.

בעוד שהלקוחות עוסקים בתחומי עיסוק אחרים שדורשים מהם זמן רב, מנהל תיקי השקעות עוסק בניהול תיקי ההשקעות – כמקצוע במהלך כל יום העבודה.

ניהול תיק השקעות מתבצע, בחשבון הבנק של הלקוח, באמצעות קניה ומכירה של ניירות ערך בהתאם למדיניות השקעות שנקבעת מראש עם הלקוח והתאמתו למצבי השוק המשתנים.

בפיטנגו, ניהול תיקי ההשקעות מתבצע, תוך שילוב התמחויות של מומחה להשקעה במניות ושל מומחה להשקעה באיגרות חוב.

מנהלי ההשקעות נותנים תשומת לב מרבית, פוקדים את תיקי ההשקעות יום יום ופועלים, כול אחד בתחומו, לפי הצורך, להתאמת מבנה תיק ההשקעות של הלקוחות למצבי השוק המשתנים. ניהול התיקים נעשה תוך גמישות מלאה, קבלת החלטות וביצוע מיידים.

מנהלי ההשקעות הם שניים מבעלי החברה, בעלי ותק רב בשוק ההון, אשר בזכות ניסיונם הרב כמנהלי השקעות והמוטיבציה הגבוהה שלהם, מגיעים להישגים טובים בניהול ההשקעות הפיננסיות – לשביעות רצון הלקוחות.

לעומת זאת, ייעוץ השקעות באמצעות הבנקים מוגבל בהתאמתו למצבי שוק משתנים:
1. בגלל התדירות הנמוכה שיועץ ההשקעות בבנק יכול לפקוד כל חשבון ניירות ערך (בהרבה מקרים היועץ בוחן את תיק ניירות הערך רק שהלקוח מבקש).
2. האישור שצריך לקבל מראש מהלקוח לפני ביצוע כול פעולה בחשבון.

לסיכום: לקוחות, ללא ידע בשוק ההון או ללא זמן להקדיש לכך, ימצאו כי מנהל תיקי ההשקעות הפועל במסגרת של חברת ניהול תיקי השקעות, הוא הכתובת הנכונה והמתאימה ביותר כדי להבטיח ניהול דינאמי של כספם, המתבסס על מקצועיות ברמה גבוהה, ידע וכמובן גם ניסיון!

מנהל השקעות פרטי

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

מאמרים אחרונים

הפחת מס רווחי הון

התנודתיות בשווקים

מה הגורם העיקרי של התנודתיות בשווקים? אנחנו נמצאים בעיצומה של תקופה מאוד מעניינת בשווקים. אחרי שנים ארוכות של עליות בשווקים, בחודשים האחרונים קיימת תנודתיות –

קרא עוד