השקעות בשוק ההון

לרבים מאתנו יש השקעות בשוק ההון דרך אפיקי החיסכון וההשקעה, כמו: קופות גמל, ביטוחי מנהלים, קרנות השתלמות, תיקי השקעות, קרנות נאמנות, תכניות חיסכון וגם פיקדונות למיניהם. אפיקי השקעה אלה נחלקים לשני סוגים: אפיקי השקעה סחירים, שניתן לקנות ולמכור אותם בכל יום ובמסגרת יום המסחר בבורסה, ואפיקי השקעה בלתי סחירים, הניתנים למשיכה אך ורק במועדים מסוימים, עליהם נקבע מראש.

יתרונן המשמעותי של ניהול השקעות בשוק ההון, הנחשבות לסחירות, היא היכולת להגיב בכל רגע נתון לשינויים בתנאים הכלכליים והסביבתיים, המושפעים בין היתר גם מהמחירים השוררים באותו הזמן בבורסה. מצד שני, יש בכך גם חיסרון, ובעיקר כשמדובר במשקיעים חסרי סבלנות, ובעיקר אמוציונאליים, הפועלים באופן מידי וללא הפעלת שיקול דעת או ראייה לטווח הארוך.

אז מה עושים? פונים אל המומחים!

מסיבה זו, וכדי לנהל באופן מקצועי, נכון, ובעיקר חכם את ההשקעות השונות, לרבות הסחירות שבהן, חשוב לפנות אל חברות ניהול תיקי השקעות. תיק השקעות וניהולו מצריכים ידע רב, הבנה, ניסיון וגם זמן. חברות ניהול תיקי השקעות וגם בנקים מעמידים לרשותו של הלקוח את הידע והיכולת המקצועית הרבה, בעזרתה ניתן לבצע השקעה נכונה וחכמה. אולם, בכל הקשור לבנקים, הפנייה אל יועץ ההשקעות של הבנק נעשית אך ורק ביוזמתו של הלקוח ובעקבות שינויים שונים בהשקעות עצמן. לעומת זאת, חברת ניהול תיק השקעות מבצעת את ניהול התיק ביוזמתה בהתאמה למצבי השוק המשתנים. את כל זאת היא עושה בהתאם למסגרת השקעות, שנקבעה מראש בין הלקוח למנהל התיקים. מנהל התיקים פועל תחת יפוי כוח שקיבל מהלקוח ומבצע את הפעולות בתיק לפי שיקול דעתו ובהתאם לתבנית התיק שנקבעה מראש בינו לבין הלקוח, מבלי לפנות ללקוח לפני כל פעולה.

לסיכום

לקוחות, ללא ידע בהשקעות בשוק ההון וגם ללא זמן להקדיש לכך, ימצאו את מנהלי תיקי ההשקעות הפועלים במסגרתה של חברת ניהול תיקי השקעות, ככתובת הנכונה והמתאימה ביותר כדי להבטיח ניהול דינאמי של כספם, המתבסס על מקצועיות ברמה גבוהה, ידע וכמובן גם ניסיון!

השקעה בשוק ההון

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

מאמרים אחרונים

הפחת מס רווחי הון

התנודתיות בשווקים

מה הגורם העיקרי של התנודתיות בשווקים? אנחנו נמצאים בעיצומה של תקופה מאוד מעניינת בשווקים. אחרי שנים ארוכות של עליות בשווקים, בחודשים האחרונים קיימת תנודתיות –

קרא עוד