יתרונות קרנות נאמנות

ניהול מקצועי:

ניהול ההשקעות של הקרנות מתבצע על ידי בעלי החברה,  המביאים לידי ביטוי שנים רבות של ניסיון וידע מקצועי, מוטיבציה ויצירתיות גבוהה ופועלים על מנת להגיב במהירות לשינויים בשוק.

שקיפות:

קרנות הנאמנות הן מוצר השקעה בעל שקיפות גבוהה.

מנהל הקרן¹ מחוייב לפרסם מידי שנה דו”ח שנתי לכל קרן ותשקיף עיקרי למנהל הקרן. בנוסף, פעילות מנהל הקרן מפוקחת על ידי גורמים נוספים כגון הנאמן ורשות ניירות ערך

1.מיטב תכלית קרנות נאמנות בע”מ
מנהל הקרן הינו מיטב תכלית קרנות נאמנות בע”מ, כאשר עד ליום 03.04.2019, שימשה חברת מיטב דש קרנות נאמנות בע”מ מקבוצת מיטב דש כמנהל הקרן. עדכון זה הינו כתוצאה ממיזוג שבוצע ביום 04.04.2019, במסגרתו חברת מיטב דש קרנות נאמנות בע”מ התמזגה לתוך חברת מיטב תכלית קרנות נאמנות בע”מ.

יתרונות קרנות נאמנות

פיזור השקעה:

בכפוף להוראות החוק, פיזור השקעות על פני מגוון רחב של ניירות ערך מעיד על בסיס טוב של ניהול השקעות איכותי ומקצועי. השקעה באמצעות קרן נאמנות מגדילה את הפיזור בהשקעה, דבר העשוי להוביל להקטנת סיכון ההשקעה הכולל.

דחיית מס בקרן פטורה:

המשקיע ב”קרן נאמנות פטורה” יחויב במס אך ורק בעת מכירת יחידות הקרן (גם אם יחזיק בקרן לאורך שנים רבות).

* המידע האמור אינו מהווה תיאור ממצה של כל הוראות המיסוי ואין לראות בו תחליף לייעוץ מס המתחשב בנתוניו ובצרכיו של כל משקיע.

נזילות:

אחד היתרונות הבולטים והגדולים של השקעה בקרנות נאמנות היא היכולת של המשקיע לבצע השקעה כמעט בכל טווח זמן ובכל סכום בהתאם לצרכיו.

ניתן לרכוש או לפדות יחידות בקרן בכל יום בו מתנהל מסחר בקרן בבורסה לניירות ערך בתל אביב.

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

מאמרים אחרונים

הפחת מס רווחי הון

התנודתיות בשווקים

אנחנו נמצאים בעיצומה של תקופה מאוד מעניינת בשווקים. אחרי שנים ארוכות של עליות בשווקים, בחודשים האחרונים קיימת תנודתיות – גלי ירידות ועליות מהירים שלא היינו

קרא עוד
איך לבחור בית השקעות

מחירי הדירות לאן?

אנו קוראים בעיתונות חדשות לבקרים דעות לכאן ולכאן. מצד אחד, בעלי אינטרס קבלנים ואחרים האומרים שזו רק רגיעה לפני חידוש עליות המחירים. מצד שני נציגי

קרא עוד