שאלות נפוצות

ניהול תיק ההשקעות מתבצע בחשבון ניירות ערך האישי של הלקוח, בבנק שלו. הלקוח מייפה את כוחה של פיטנגו לנהל את חשבונו בחתימה על טופס של הבנק המיועד לכך.
ייפוי הכוח מאפשר לנהל את תיק ההשקעות באמצעות קניה ומכירה של ניירות ערך. לפיטנגו אין זכות משיכה מהחשבון למעט דמי הניהול.

בסיום פגישת השקעות וברור צרכיו של הלקוח, ייחתם הסכם בין הלקוח לבין פיטנגו הקובע את תנאי ההתקשרות, מדיניות ההשקעות ותנאים נוספים על פי דרישות חוק הייעוץ.
הלקוח יפתח בבנק חשבון מנוהל, יחתום על טופס ייפוי כוח לפיטנגו ויעביר לחשבון מזומן ואו ניירות ערך.
מרגע זה תוכל פיטנגו לנהל את תיק ההשקעות.

הלקוח יכול לבצע משיכה או הפקדה של מזומן או ניירות ערך בכל עת. כדאי שיודיע על כך מראש לפיטנגו כדי שהפעולה הרלוונטית תילקח בחשבון על ידי מנהל תיקי ההשקעות.

השעות בקרנות נאמנות
חדשות ועדכונים

אין כל התחייבות לתקופה, התיק מושקע בניירות ערך סחירים, ניתן למכור אותו בכל עת בכפוף לתנאי הבורסה ביום המכירה. מומלץ טווח השקעה של לפחות שנה בניהול תיק השקעות.

דמי ניהול לפיטנגו – בשיעור מוסכם בין פיטנגו ללקוח. כמו כן נהנים תיקי ההשקעות מהסדרים מיוחדים שיש לפיטנגו עם הבנקים.

ללקוח אין מחויבות כלפי פיטנגו. הלקוח יכול להפסיק את ניהול התיק בכל עת.

חשבון ההשקעות המנוהל הוא חשבון הבנק של הלקוח לכל עניין ודבר, לכן כל הדיווחים השוטפים על כל פעולה בחשבון ממשיכים להישלח ללקוח על ידי הבנק. כמו כן קיימת האופציה לעדכון דרך האינטרנט.
בנוסף, מקבלים לקוחות תיקי ההשקעות דיווח חודשי מפורט מפיטנגו הכולל: מצב התיק כולל פירוט ניירות הערך לסוף החודש, הפעולות שהתבצעו בחשבון במהלך החודש ותשואת התיק בחודש שחלף ובאופן מצטבר מתחילת השנה.

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

מאמרים אחרונים

הפחת מס רווחי הון

התנודתיות בשווקים

מה הגורם העיקרי של התנודתיות בשווקים? אנחנו נמצאים בעיצומה של תקופה מאוד מעניינת בשווקים. אחרי שנים ארוכות של עליות בשווקים, בחודשים האחרונים קיימת תנודתיות –

קרא עוד
איך לבחור בית השקעות

מחירי הדירות לאן?

מה קורה עם מחירי הדירות היום – מחירי הדירות לאן? אנו קוראים בעיתונות חדשות לבקרים דעות לכאן ולכאן. מצד אחד, בעלי אינטרס קבלנים ואחרים האומרים

קרא עוד