שאלות נפוצות

ניהול תיק ההשקעות מתבצע בחשבון ניירות ערך האישי של הלקוח, בבנק שלו. הלקוח מייפה את כוחה של פיטנגו לנהל את חשבונו בחתימה על טופס של הבנק המיועד לכך.
ייפוי הכוח מאפשר לנהל את תיק ההשקעות באמצעות קניה ומכירה של ניירות ערך. לפיטנגו אין זכות משיכה מהחשבון למעט דמי הניהול.

בסיום פגישת השקעות וברור צרכיו של הלקוח, ייחתם הסכם בין הלקוח לבין פיטנגו הקובע את תנאי ההתקשרות, מדיניות ההשקעות ותנאים נוספים על פי דרישות חוק הייעוץ.
הלקוח יפתח בבנק חשבון מנוהל, יחתום על טופס ייפוי כוח לפיטנגו ויעביר לחשבון מזומן ואו ניירות ערך.
מרגע זה תוכל פיטנגו לנהל את תיק ההשקעות.

הלקוח יכול לבצע משיכה או הפקדה של מזומן או ניירות ערך בכל עת. כדאי שיודיע על כך מראש לפיטנגו כדי שהפעולה הרלוונטית תילקח בחשבון על ידי מנהל תיקי ההשקעות.

השעות בקרנות נאמנות
חדשות ועדכונים

אין כל התחייבות לתקופה, התיק מושקע בניירות ערך סחירים, ניתן למכור אותו בכל עת בכפוף לתנאי הבורסה ביום המכירה. מומלץ טווח השקעה של לפחות שנה בניהול תיק השקעות.

דמי ניהול לפיטנגו – בשיעור מוסכם בין פיטנגו ללקוח. כמו כן נהנים תיקי ההשקעות מהסדרים מיוחדים שיש לפיטנגו עם הבנקים.

ללקוח אין מחויבות כלפי פיטנגו. הלקוח יכול להפסיק את ניהול התיק בכל עת.

חשבון ההשקעות המנוהל הוא חשבון הבנק של הלקוח לכל עניין ודבר, לכן כל הדיווחים השוטפים על כל פעולה בחשבון ממשיכים להישלח ללקוח על ידי הבנק. כמו כן קיימת האופציה לעדכון דרך האינטרנט.
בנוסף, מקבלים לקוחות תיקי ההשקעות דיווח חודשי מפורט מפיטנגו הכולל: מצב התיק כולל פירוט ניירות הערך לסוף החודש, הפעולות שהתבצעו בחשבון במהלך החודש ותשואת התיק בחודש שחלף ובאופן מצטבר מתחילת השנה.

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

מאמרים אחרונים

יועץ בבית השקעות

סקירת שוק אפריל 2023

להלן כמה מילים ומחשבות עדכניות על המצב בשווקים ובכלל. אנו ערים למצב הפוליטי שקיים במדינה בחודשים האחרונים ולדאגה בגללו. בבואנו לבחון את הרבעון שחלף, אנו

קרא עוד
השקעה באופן עצמאי או דרך בית השקעות

סקירת שוק פברואר 2023

בחודשים האחרונים אנו חווים כמה תהליכים שקורים בו זמנית, ומשפיעים רבות על השווקים הפיננסיים. ראשית, תהליך האינפלציה העולמי שהחל בשנת 2022, וממשיך איתנו עד היום,

קרא עוד
איגרות חוב קונצרניות

סקירת שוק ספטמבר 2022

בחודשים האחרונים אנו רואים תופעה שכמעט נשכחה מאיתנו זה שנים. אינפלציה! מאז המשבר של שנת 2008, העולם נע סביב אינפלציה אפסית. מצב זה אפשר לבנקים

קרא עוד
הפחת מס רווחי הון

התנודתיות בשווקים

מה הגורם העיקרי של התנודתיות בשווקים? אנחנו נמצאים בעיצומה של תקופה מאוד מעניינת בשווקים. אחרי שנים ארוכות של עליות בשווקים, בחודשים האחרונים קיימת תנודתיות –

קרא עוד