מדוע לקבל ייעוץ השקעות בבית השקעות ולא בבנק?

יש לכם הון אישי להשקעה? חובה עליכם לפנות לבית השקעות מנוסה

השאלה מה לעשות עם הכסף שלנו היא שאלה אשר ליוותה את העולם מאז ימיה של רומי העתיקה ואף לפני כן. אמנם רק בתקופת הרנסנס הומצא מוסד הבנק בערי המדינה שבאיטליה, אך לפני כן היו הזדמנויות השקעה אחרים כמו קניית שטח אדמה או השקעה בסחורות. גם כיום אנשים אשר יש להם קצת כסף פנוי מתלבטים בשאלה מה הם יכולים לעשות עם הכסף שלהם וחוככים בדעתם כיצד הם יכולים להשקיע את כספם בחכמה. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי ייעוץ השקעות הוא הדרך הטובה ביותר להחליט מה לעשות עם הכסף שלכם. אך שימו לב אם אתם מחליטים לפנות אל בית השקעות מומלץ כדאי לכם לוודא כי הוא חסר משוא פנים ואין לו אינטרסים זרים בהחלטות שלו. ללא ספק עדיף לפנות אל יועץ בבית השקעות ולא בבנק וזאת עקב העובדה כי ליועץ בבנק יכולים להיות שיקולים זרים ועל כך יש לחשוב.

 

יועץ השקעות בבית השקעות

 

מדוע חשוב ללכת אל ייעוץ השקעות איכותי?

אנחנו לא אומרים כי אי אפשר לסמוך על יועץ בבנק אך אנחנו מזכירים לכם כי פעמים רבות ייעוץ השקעות בבנק ינסה למכור לכם קרנות או מוצרים של הבנק ולא את הקרן הטובה ביותר.

לעומת זאת ליועץ בבית השקעות אין את הבעיה הזאת ועל כן החשש הזה יורד מסדר היום. אך לא כל יועצי ההשקעות בבתי ההשקעות הם באותה רמה ועל כן אנחנו ממליצים לכם לפנות אל יועץ איכותי כמו חברת פיטנגו, אשר ייתן לכם את המידע המקיף ביותר בנושא זה ואשר יבטיח כי ההשקעה הכספית שלכם תהיה הטובה ביותר שיש והאיכותית ביותר שיש.

 

האם כל אחד יכול לקבל ייעוץ השקעות?

אין ספק כי ייעוץ השקעות זו דרך נהדרת להגיע אל רווחה כלכלית וזהו משהו שאנחנו ממליצים עליו בחום אם אתם רוצים למקסם את הרווחים שלכם. אך אתם צריכים לדעת כי לא כל אחד יכול לקבל ייעוץ השקעות בבית השקעות וכי עליכם להחזיק כמה מאות אלפי שקלים ולעתים אף יותר בכדי לקבל ייעוץ ממנהלי התיקים והצוות.

זהו משהו שאנחנו מציעים לכם לקחת בחשבון ולחשוב עליו לפני שאתם פונים אל יועץ השקעות בבית השקעות. פעמים רבות בבנק אפשר לקבל ייעוץ בסכומים יותר נמוכים וגם את זאת אתם צריכים לזכור אם אתם רוצים לנהל את עניינכם בצורה חכמה ומושכלת אשר תבטיח לכם תשואה על הכסף שכבר יש לכם בחשבון הבנק. לשאלות נוספות הקליקו.

 

ייעוץ השקעות

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!