אודות החברה

פיטנגו השקעות בע”מ החלה בפעילותה בתחילת 1994, ומנהלת מגוון של תיקי השקעות, לפי מדיניות ההשקעות הנקבעת לפי בחירת כל לקוח עבור התיק שלו.

קיימים בניהולינו תיקי השקעות פרטיים ומוסדיים, החל מתיקים סולידיים לחלוטין, ועד תיקים עם אחזקה גבוהה במניות. כמו כן, פיטנגו הינה מנהלת השקעות חיצונית של שתי קרנות נאמנות שבניהול מנהל הקרן: איילון קרנות נאמנות  בע”מ^ (ראה להלן פרטי הקרנות).

לבית ההשקעות שלנו לקוחות ששמם ידוע במשק הישראלי, כולל לקוחות שהם בעצמם בעלי ידע  בשוק ההון.

מאז תחילת הפעילות שלנו, מספר גדול של לקוחות מתמידים איתנו לאורך כל השנים, תוצאה של טיב ניהול ההשקעות והשרות שלנו במצבי שוק משתנים.

אודות החברה

מנהלי ההשקעות בפיטנגו הם בעלי החברה

יועץ השקעות

יורם דוז’י

B.A בכלכלה ו-M.B.A במנהל עסקים, עם התמחות במימון וחשבונאות.

מנהל השקעות מאז שנת 1991.תפקידו האחרון לפני הצטרפותו לפיטנגו היה – מנהל בית ההשקעות ספנות ניהול ניירות ערך – חברה לניהול תיקי השקעות מקבוצת בנק הספנות.

יאיר קרן

יאיר קרן

B.A בכלכלה ודיפלומה במנהל עסקים.

מייסד החברה. מילא בתקופה של למעלה מ-30 שנים תפקידים שונים בניהול כספים בחברות מובילות במשק. מאז שנת 1994 מנהל השקעות, במסגרת פיטנגו, עבור לקוחות.

זוהר רוזן

זוהר רוזן

B.A במדע המדינה מאוניברסיטת תל – אביב. 

בוגר לימודי בנקאות להשקעות במל”ן ובעל יותר מ-30 שנות ניסיון בשוק ההון. מנהל ויועץ השקעות משנת 1987 בין היתר בבית ההשקעות מגדל שוקי הון ובית ההשקעות תכלית דיסקונט.

מנהל תיק השקעות

משה דרנגר

B.A במנהל עסקים עם התמחות בחשבונאות ומימון.

מנהל השקעות מאז שנת 2007 ובעל רשיון פנסיוני. בעל ניסיון רב בתחום ההשקעות והניהול במגזר החרדי. מתפקד כחבר הנהלה באיגוד מנהלי התיקים בלשכת המסחר.

בשונה מהמקובל בחברות ניהול תיקים, אנו, בעלי החברה, מנהלים בעצמנו את תיקי הלקוחות. הניסיון הרב והמוטיבציה הגבוהה שלנו, מביאים אותנו להישגים טובים בניהול ההשקעות הפיננסיות לשביעות רצון לקוחותינו וגם לטובת המשך הצלחתה של פיטנגו.

הערות:

מובהר כי בהתאם להוראות הדין, פיטנגו רשאית ועשויה להעדיף לכלול בתיקי ההשקעות את קרנות הנאמנות בהן הינה מנהלת השקעות חיצונית.

פיטנגו מצהירה כי הינה בעלת רישיון לניהול תיקים ושיווק השקעות, כמשמעותם בחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, שיווק השקעות וניהול תיקי השקעות, תשמ”ה-1995, וכי היא אינה רשאית לתת, אינה נותנת ולא תיתן ייעוץ השקעות מכל סוג שהוא.

האמור אינו מהווה תחליף לייעוץ השקעות בידי בעל רישיון עפ”י דין, המתחשב בצרכים ובנתונים של כל אדם, ואינו מהווה הצעה לרכישת יחידות בקרנות נאמנות, המתבצעת בכפוף לתשקיף הקרן ולדיווחים שבתוקף.

אין לראות באמור, התחייבות מנהל ההשקעות החיצוני להשגת תשואה כלשהיא.

^ עד ליום 29/02/2020 מיטב תכלית קרנות נאמנות בע”מ שימש מנהל הקרן.

השקעה במניות

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

מאמרים אחרונים

יועץ בבית השקעות

סקירת שוק אפריל 2023

להלן כמה מילים ומחשבות עדכניות על המצב בשווקים ובכלל. אנו ערים למצב הפוליטי שקיים במדינה בחודשים האחרונים ולדאגה בגללו. בבואנו לבחון את הרבעון שחלף, אנו

קרא עוד
השקעה באופן עצמאי או דרך בית השקעות

סקירת שוק פברואר 2023

בחודשים האחרונים אנו חווים כמה תהליכים שקורים בו זמנית, ומשפיעים רבות על השווקים הפיננסיים. ראשית, תהליך האינפלציה העולמי שהחל בשנת 2022, וממשיך איתנו עד היום,

קרא עוד
איגרות חוב קונצרניות

סקירת שוק ספטמבר 2022

בחודשים האחרונים אנו רואים תופעה שכמעט נשכחה מאיתנו זה שנים. אינפלציה! מאז המשבר של שנת 2008, העולם נע סביב אינפלציה אפסית. מצב זה אפשר לבנקים

קרא עוד